• Erken Kayıt Avantajları
  • Eğtiimde Altın Oranı
  • Çocuklar severse kazanır
  • Çocuklar severse başarır
  • Yabancı Dil Modelimiz
  • Mutlu Çoçuklar Başarır

 

Amaç: Çok boyutlu, donanımlı, her bakımdan dengeli ve sağlıklı gelişmiş, kendisi ve çevresiyle barışık, mutlu ve başarılı bireyler yetiştirmek.

 

Farklılıkları severiz, çünkü biz de farklıyız!

“İcat çıkarma!” diyen bir sosyal gelenekten “inovasyonu” konuşan bir ortama gelmek elbette ki umut verici. Ancak farklılıkları sevip, farklı olanı benimsemedikçe “yeni dünya”yı anlamak ve yakalamak mümkün  olmayacak.Çünkü bu dünyanın en önemli kavramlarından birinin “yenilikçilik” olduğunu bilmek kadar; yeni fikirlerin yaratıcı ve farklı insanların eseri olduğunu da bilmemiz gerekir. Bu nedenledir ki, bizim okulumuzda farklılıklar ve yaratıcı fikirler zenginlik olarak kabul edilir ve desteklenir. Okulumuzda eğitim, bilimsel olduğu kadar sanatsal bir ortamda verilir. Çünkü sanat hem öğrenmebiçimlerinin keşfini kolaylaştırır hem de insanı bütünleştirici bir işlev görür.

Yeni fikirler, yaratıcı zihinlerlerle hayat bulur!

Sınav başarısı: Eğitim modelimizin en iddialı yanı!

Kaliteli ve keyifli eğitim için optimum ortam!

Çocuklarımızın içinde kaybolmayacakları, ancak iletişim becerilerini çeşitlendirmeye ve sosyalleşmeye imkân verecek sayıda öğrencinin bulunduğu ideal mekânlarda eğitim vermeyi tercih ediyoruz. Optimum sayı ve ebattaki sınıflarımız, spor, oyun ve etkinlik alanlarımızla Yeşilköy Okulları’nda kaliteli, keyifli ve butik bir eğitimi sunuyoruz. Çünkü çocuklarımızın bilişsel ve zihinsel gelişimine verdiğimiz önemi, sosyal ve fiziksel gelişimine de veriyoruz. Her şey çocuklarımızın başarısı için!